• Pazar 0 ° / 0 ° Yok
  • Pazartesi 0 ° / 0 ° Yok
  • Salı 0 ° / 0 ° Yok

Bilfen Okulları Giriş Sınavı başvuruları başladı

2021 – 2022 öğretim yılında Bilfenli olmak isteyen öğrencilere yönelik yapılacak “Bilfen Giriş Sınav”ı için başvurular başladı.

 2021 – 2022 öğretim yılında Bilfenli olmak isteyen öğrencilere yönelik yapılacak “Bilfen Giriş Sınav”ı için başvurular başladı.  1, 2 ve 3. sınıflar mülakatla öğrenci alacak kurum, 4, 5, 6, 7 ve 8.sınıflara ise “Bilfen Giriş Sınav”ı ile öğrenci kabul edecek.

Her öğrenci için özel sınıflarda bireysel olarak yapılacak Bilfen Giriş Sınavları için başvurular https://farkyarat.bilfen.com/bgs adresinden yapılabiliyor. 

Akademik başarısını kendine özgü uyguladığı eğitim – öğretim programları ile harmanlayan Bilfen İlköğretim Kurumları, 33 yıllık eğitim tecrübesini şimdi de yeni öğrencilerle buluşturmaya hazırlanıyor.  Bu kapsamda 2021 – 2022 öğretim yılında Bilfenli olmak isteyen öğrenciler için sınav başvuruları başladı.  Her öğrenci için özel sınıflarda bireysel olarak yapılacak Bilfen Giriş Sınavı’na 3, 4, 5, 6 ve 7. sınıflarda eğitim gören öğrenciler katılabilecek. 

Bilfen giriş sınavı hakkında detaylı bilgi almak için http://www.bilfen.com adresi ziyaret edilebilir ya da  https://farkyarat.bilfen.com/bgs  linkinden sınav başvurusu yapılabilir.