Kocaeli'nde 'Hocam Top Sende!' turnuvası sona erdi

Kocaeli'nde 'Hocam Top Sende!' turnuvası sona erdi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler günü kutlamaları kapsamında 'Hocam Top Sende!' isimli bir turnuva düzenledi.

KOCAELİ(İGFA)- Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından öğretmenlere özel yapılan turnuva kapsamında erkek öğretmenler Ayak Tenisi Turnuvası'nda, kadın öğretmenler ise Bowling turnuvasında mücadele etti.   

 24 takımın katıldığı Ayak Tenisi Turnuvası’nda şampiyonluğa Darıca Milli Eğitim takımı ulaştı. Darıca Milli Eğitim takımı, finalde İzmit Efsane Ekip Takımını 2-1 yenerek şampiyonluk kupasının sahibi olurken İzmit Efsane Ekip Takımı da turnuvayı ikinci sırada tamamladı. Şampiyonluk maçı öncesinde Gebze Öğretmenler Takımı rakibi Körfez Spor Takımını 2-0 yenerek Ayak Tenisi Turnuvası’nın üçüncüsü oldu.

Bowling Turnuvası karşılaşmaları ise NCİTY’de bulunan özel tesiste yapıldı. Kadın öğretmenlerin stres attığı Bowling Turnuvası’nda eğlenceleri müsabakalara yansıdı. Turnuva sonunda 102 ortalama ile İzmit Artemis takımı şampiyonluğa ulaşırken 89 ortalama ile İzmit BowlinGirls takımı ikinci ve 87 ortalama ile Kandıra İlçe Milli Eğitim takımı da üçüncü oldu. 


Haber Kaynak : İGFA